Dostępne są następujące formy płatności:

Paypal: 

Wybierając tą opcję zapłacisz ze swojego konta paypal, jak i również poprzez kartę kredytową, poprzez bezpieczny system PayPal

Przelew tradycyjny:

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwą kwotę w terminie 1 dnia roboczego od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

Transferuj.pl:

Skorzystaj z wielu kanałów płatności, jaki oferuje system Transferuj.pl: zapłać wybierając kafelkę swojego banku, lub skorzystaj z innych możliwości, jak m.in. system Ferbuy-kup teraz a zapłać za 14 dni! Zaleta systemy-płatność, tak jak i przy paypal jest praktycznie na koncie i można przystąpić natychmiast do realizacji zamówienia!

Płatność za pobraniem:

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą opłacić zakup przy odbiorze przesyłki od kuriera, listonosza lub w paczkomacie.


Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy